Pasvajojimai

Kodėl?

“Kodėl?“ Koks keistas klausimas, į kurį taip dažnai tiesiog nėra atsakymo. Ne, netiesa.. Atsakymas visada yra, tik mes ne visada jį žinom, arba klausiam neteisingų žmonių, kurie taip pat yra bejėgiai atsakyti…Arba tiesiog neteisingai formuluojam, o gal brėžiam sau per didelius tikslus.

Kodėl kartais įstringam situacijoj? Keistoj, kvailoj, atrodo absurdiškoj. Kaista žandai, plyšta galva, rodos persprogsi pusiau – kaip noris lėkt.Tolyn, kur akys veda. Pabėgt nuo visų, kas tave supa. Ir niekada negrįžt.Tik nežinia kur..nežinia su kuo… ir, nežinia, ar tavęs ten kažkas laukia… Kodėl? Kodėl..kodėl…Liūdna, baisu ir pikta.

Gyvendamas tokioj situacijoj,pats kartais pamažu virsti į plėšrų, maištaujantį žvėrį. Pradedi bijot savo minčių, žodžių ar poelgių. Kaltini save, nes nenori toks būt. Bandai persilaužt, dirbtinai keist save. Nepavyksta. Klumpi griūni, vėl kelies. Ir viskas dėl tos situacijos, kurioj esi. Turbūt bėgimas čia nepadės… Ir vėl pradedi giliai kvėpuot. Mintys lyg karšti laužo dūmai išsisklaido. Galvoje pradedi konstruot pagrįstą planą. Planą, kuris padės išeit iš situacijos. Greit.Labai greit. Tik kantrybės.

Šiandien truputėlį karšta Jūsų,

T.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s