Pasvajojimai

Virstantys ašaromis

Tokia jau esu. Pilna. Sumaišties, painiavos, džiaugsmo liūdesio, juoko, pykčio, ieškojimo, radimo ar praradimo – visko viename. Kiekvieną savo gyvenimo akimirką, kiekvieną savo dienos sekundę.

Pradedantys žaliuoti kaštonai, raibuliuojantis ežeras už plataus lango, ryte sutikti žmonės, su kuriais daug kalbėjau, pakėlė mane aukščiau žemės, į keistą orbitą, kurioje kartais pati nesuvokdama atsiduriu. O šiandien jaučiuos aukščiau nei bet kada, lyg sparnai prasikalę keltų, stumtų kartu su vėju. Negaliu sulaikyt virpulio savo kojose ir norinčių, kaip visada ne laiku išbėgti ašarų. Ne, man tikrai neliūdna. Aš džiaugiuos. O ašaros tvenkias kaip tirpstantis šerbetas stiklinėje taurėje. Tokia jau esu, kupina nuolatinio pulsuojančio jausmo, kuris kiekvieną minutę , net neklausęs, gali išbėgt tais sūriais lašeliais. Tereikia, žodžio, garso, vaizdo. Ir jau..

Nemoku nejaust žmogaus, nemoku būt šalta it ledo gabalas, užsiūt tamsiausiam maiše savo akimirkos emocijos, savo laimės,meilės ar susirūpinimo išraiškos. Nenoriu niekam įtikt, nenoriu įsiteikt, nemoku verkt, kad kažko pasiekčiau. Tiesiog taip gaunasi savaime. Per daug giliai jaučiu žmogų, kuriam tai reiškiu, per daug giliai jaučiu save.

Kada jis ateina? Jausmas… Tada, kai  žolė kutena basas pėdas, mylimo žmogaus tvirta krūtinė stipriai prispaudžia tave prie savęs, kad prarandi paskutinį kvapą. Arba skrydis lėktuvu, kai išvysti svetimo pasaulio krantus, žydrą pakrantę, uolas…Jausmas, kai nežinai, kas bus rytoj, po savaitės ar pusmečio, bet tiki, kad viskas bus dar įdomiau nei šiandien. Pasakiškas jausmas. Jaunystės vėjas galvoje, rūpestis būt nerūpestingam, spalvingam, išraiškingam. Tai taip lengva. Nes jausmo ieškot nereikia, jo nereikia kurt dirbtinai, rašyt scenarijaus, kopijuot nuo kaimyno ar kolegos. Nereikia, nes jis tavo, vienintelis jausmas.

Ir vėl mano jausmas, išbėgo su ašaromis. Nes jis Mano…

Jūsų,

T.

Reklama

4 mintys apie “Virstantys ašaromis

  1. ..tas jaunystės vėjas..jis nedingsta net kai tau 33 ir žinai.. nemanau, kad tai kada nors liausis.

  2. labai gražiai parašyta, iš tikro taip ir yra gyvenime, net man beskaitant ašara nuriedėjo:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s