Pasvajojimai

Mano laimės voriukai

Jie neša laimę. Taip sakydavo močiutė, mama, na ir mes nuo vaikystės visi juk tai žinojom. Ir aš tikiu. Nes noriu būt laiminga, o gal esu..?

Paskutiniu metu tų vorų mano gyvenime pasidarė tiek daug. Gal kaltas pavasaris ir pabudusi gamta, su visais savo augalais ir roplinėjančiais gyviais pievose, daržuose ir soduose? Na, taip, gal… O gal aš pati traukiu tuos laimės nešėjus? Nes turiu siaubingai daug svajonių, o pagrindinė jų – būt Tiesiog Laiminga.

Kad ir šiandien, vos tik apsimiegojusi prasitryniau akis – žadintuvo šiandien nereikėjo – pabudau visu pusvalandžiu anksčiau ir pakilusi vangiais trim žingsniais nutapsėjau atidaryt balkono durų, kad įleisčiau gaivaus rytinio rasoto oro savo kambarin – tuoj pat nuo rankenos ar durų kampo po kojomis nukrito vienas voragyvių grupės atstovas. Ir taikėsi paliesti mano kojos pirštą. Laimė, tuoj, tuoj. Šypsena ir gausybė minčių galvoje. Iš pat ankstyvo, šeštos valandos ryto.

Arba, taip pat tą patį šiandienos rytą. Tingėdama slinkau link mašinos, ak, nenoriu į darbą jau. Siaubingai noriu ir laukiu atostogų, kurios bus tik liepos vidury… Užkūrusi variklį nepamiršau savo rytinio ritualo – muzikos. Oasis “Wondewall“ visu garsu! Ir aš vėl šypsaus, vėl turiu jėgų ir nusiteikimo. Ko žmogui tereikia… O kieme, palei tvorą, skaisčiai raudonai skleidžiasi mamos tulpės. Nors variklis jau užkurtas, laisvas bėgis, pradarau duris ir lekiu. Porą tulpių ir dar trejetą vaiskiai geltonų narcizų augančių kaimynystėje. Puiku! Tarp vienos raudonšonės žiedlapių smagiai sau įsitaisęs snaudžia voriukas. Ir vėl laimė, kaip gera, jį tikrai kažkur čia pat.

Dabar, kai prisimenu, praeitą savaitgalį vienas toks su aštuoniomis kojomis skaniai dorojo musę ant mano palangės, o kitas pasitiko grįžusią iš mugės namo ir pasilabino, vos tik užlipau laiptais. Ir dabar stebiu, kaip mano rytinis tulpės gyventojas elegantiškai rablinėja nusimegztu tinklu aukštyn ir žemyn gėlių vazoje ant darbo stalo. O tulpės taip gundančiai kvepia. Taip pat kvepia ir mano laimė. Man lemta būti laiminga! Žinau tai…:)

Jūsų,

T.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s