Pasvajojimai

Apie išvėdintas mintis…

Aš taip noriu rašyt. Bet negaliu. Šiuo metu negaliu ir viskas… Nors imk ir stauk, arba imk ir nusišauk, prisigerk daug kompoto su vyšniom, avietėm, obuoliais ir mėlynėm, arba išbėgus lauk pliaupiant lietui gulk į balą ir verk. Nenoriu keverzot bet ko! Juk skaitome tam, kad įsidėtume kažką galvon, širdin, pasisemtume energijos, nusiramintume, išmoktume…Nesuprantami paistalai dar niekam nepadėjo. Tik išvedė iš pusiausvyros, išderino laukus ir sujaukė mintis.

Žinau. Čia kaltos atostogos, per kurias lėkiau vėjavaikiškai gaudydama orą, kvapus, skonius. Plaukiau ežeru, upe, ant aštraus akmens persirėžiau didįjį kojos pirštą, laižydama ledus negalvojau apie nieką, tik apie šokolado ir kondensuoto pieno kiekį juose. Gerdama su draugais alų, mąsčiau tik apie uodus, kurie kėsinosi nugraužti mano nuogas blauzdas iki kaulo. Juokėmės kol žandai skaudėjo. Daugiau negalvojau apie nieką. Nei kaip paryčiais, brėkštant teks grįžt namo, ar nesušalsiu, ar kas manęs (ne)pasigedo.

Rytais plaukiojau ežere, aplankiau krūvą draugų, keletą festivalių, nudegiau žandus ir kelius. Ir negalvojau. Negalvojau nieko rimto, nieko protingo, subtilaus, kitokio. Ir man taip siaubingai patiko, kad ir dabar vis dar negalvoju. Galva tiesiog švariai išvėdinta, tingi, tuštoka. Velniškai tingiu susikaupt. O dar gyvenimas keičias – rudenėja, aplanko nauji jausmai (sumišę su senais, bet jau kitokie, galbūt stipresni ir tvirtesni…). Seną veiklą, namus tuoj turėtų pakeist kiti. Dieve, juk teks pradėt galvot! Visa tai spirs man į užpaklį, o nuo maudimo pro sukąstus dantis turėsiu susikaupt ir atsimerkt. Iš tingaus, šilto ir nerūpestingo vasaros snaudulio.

Netikiu, aš rašau! Rašau rašau rašau. Išvėdintos mintys. Jos kartais padeda, o ne stabdo. Tada viską gali pradėt iš naujo. Ant balto popieriaus lapo. Su nauju šratinuku. Visiškai kitaip…

Jūsų,

T.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s