Pasvajojimai · Įžanga

Milijonas gyvenimo klaustukų.

Tu nežinai milijono dalykų. Negali visiškai pažinti pasaulio, negali sutikt visos žmonijos, pabūt akis į akį su kiekvienu. Nepažįsti visatos (net ir mokslininkai astronomai jos visos nepažįsta), nematai vandenynų gelmių. Paslaptis, neatrasti patyrimai – skatina gyventi. Karts nuo karto priverčia bijoti, nepasitikėti savo žmogiškumu. Tu – trapus kaip stiklas, tik ne visada skaidrus kaip jis. Ir mintys ne visada skaidrios. Kartais jos kaip drumztas džiunglių upių vanduo, audringos kaip jūra, šaltos kaip Atlante laivus pasmerkę ledkalniai.

Keistumo kupinos mintys, pilnos abejonių ir baimių, aplanko Tave naktį. Išvarginusios iki negalėjimo priverčia užmigti. Ryto žadintuvas nuveda į kasdienybę, kuri kartais rėkia kaip įkyrus paukštis, rodos Tau suprantamu, bet! neperprantamu balsu prabyla : “Ar turi norą gyventi tokiomis dienomis, kaip šiandien? Ar neišbarstai savęs po laukus, kuriuose niekas neužaugs?“ Ir atsakymo Tu vis dar nerandi. Gal greit ir nerasi, gal nerasi niekada jo. Bet ieškoti noris kasdien. Gal tam ir skirta  būtis žmogui- ieškot atsakymo, kurio galbūt nerasi? Tik Tu nežinai, kad atsakymo nėra, todėl ir nenuleidi rankų. Nors daug kas nuleido…Jie pasirinko.. O gal Dievas Tave ir visus apgavo? Tas kiekvieno Dievas, kuriuo tikim kiekvienas skirtingai. Skirtingų pavidalų Dievas.

Tau taip pikta, kad tiek daug materialumo pasauly! O Tu – viso to dalis. Ir džiaugies dalykais, kurie iš esmės neteikia džiaugsmo, tik suteikia komfortą. Ir tikslus dėlioji, kad tik blizgalo gyvenime būtų daugiau. Skubi, kankini, kankinies, nesupranti, neįvertini… Ir sustot to daręs negali, nes kiti aplink nestoja. Ir ribų nėra. O gal vienintelis atsakymas, kurio Tau reikia – yra nusiraminimas ir meilė to, ką kiekvieną dieną turi, meilė tiems, su kuriais turi ryšį.. Vis dar ieškai, ieškosi, rankų nenuleisk.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s